Cesty osudu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: REXhry
Lucky Duck Games
Autoři: Filip Miłuński
Michał Gołębiowski
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prvý scénar

Kúpil som si tu hru. Hral som solo za Lovca a čuduj sa, prehral som. Vybral som si osud: Prines 2 obradné predmety. Je to vôbec prejditelné? Kde mám zohnať obradné predmety v 1 scenári v solo hre? Za 8 dní to nemôžem prejsť. Poradíte?

17.8.2022 18:56:19

Obřadní předměty můžeš získat při procházení lokací na mapě a plnění úkolů, případně koupit v lokacích s obchodníky…Na kartě předmětu je vždy uveden jeho typ, tedy i to, že je to předmět obřadní. Tyto pak skenuješ při vhodné interakci s postavami…

18.8.2022 09:15:02

Když splníš část úkolu, tak dostaneš nějaké dny navíc. Já hrál za čarodějku a podařilo se mi vyhrát asi až na čtvrtý pokus. Možná si nejdřív zkus jednu hru na té lehčí obtížnosti, kde nemáš časový limit.

Kde najít obřadní předměty ti napoví různé postavy, když se jich zeptáš na svůj osud.

18.8.2022 11:22:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Ze zkušenosti “vybral jsem si osud” není dobrá strategie. Osud si totiž vybrat nelze :) Jinými slovy hra mi opakovaně přihrála do cesty tolik předmětů/postav z druhé  cesty, že jsem musel původní volbu změnit.

Samozřejmě pro opakovaný průchod, kdy už mám přehled, kde co je, už to fungovat může.

5.10.2022 17:52:10

Vybíráme z Bazaru

Mansions of Madness 1. vydání
Mansions of Madness 1. vydání
Akt. cena: 1825 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas