Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tarot cards

Ahoj, dají se někde samostatně sehnat tarot karty co jsou v Return to the Circle Undone? Rád bych to s nimi vyzkoušel, ale úplně nepotřebuju kupovat return to box k cyklu, který nevlastním :-) Mám Dunwich, Forgotten age a Edge of the Earth, zatím mi to tak nějak postačuje


 

20.5.2022 19:19:08

Na rovinu nedají, hlavně to je největší prodejní část toho DeLuxu. Koukni na BGG jestli tam není něco na tisk, případně na etsy.

21.5.2022 09:02:00

Jak psal VitekS, samostatně se nikde neprodávají a asi ani nikdy nebudou. Ty return boxy však nejsou vůbec špatné, pokud člověka hra opravdu baví, asi si je časem stejně pořídí. Pro vyzkoušení tarot karet z RttCU by měly stačit jejich fotky nebo scany, jsou třeba tady - https://imgur.com/gallery/wedpUFC#I2kNSwi

 

21.5.2022 10:37:15

díky, scany jsem našel, tak trochu jsem doufal že to někde má FFG i oficiálně ke stažení nebo zakoupení. Já bych ten return box i koupil, ale chybí mi k němu celý cyklus a to už leze do peněz. A jen za taroty karty dát 800 je nesmysl

21.5.2022 11:54:39 | Upraveno autorem (porovnej)

tak nejsou tam jenom taroty, ale i karty pro vyšetřovatele. Já osobně ho koupil jenom kvůli těm tarotům

21.5.2022 12:49:19

Vybíráme z Bazaru

18CZ + bonusové desky
18CZ + bonusové desky
Akt. cena: 2275 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas