Invasion: Free State

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Invasion: Free State - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Lautapelit.fi
Autoři: Teemu Vilén
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak jsem neodolal a koupil si tuhle hru a moje dojmy jsou rozporuplné. Teda co se týče hraní tak super, ale kvalitou zpracování hrůza. Hra nemá figurky, ale jen kartónové standee, herní desku skládáte z 9 kartonových čtvercových desek, pak jsou tam karónové žetony a 5 kostek. Tak a teď pozor vše je z 1,5mm silného kartónu. Kostky jsou dřevěné ale gravírované. No když jsem to otevřel tak jsem byl hodně, ale hodně zklamaný. Naštěstí to zachraňuje hratelnost. Hrál jsem zatím třikrát ve 2 (1 na 1) a abych pravdu řekl neumím si to ve více lidech představit. Je to hodně rychlá skirmišovka, odehraná cca do 1 hod. Hodně taktické a umí to vykouzlit přímo filmové situace a zvraty. Abych to trochu přiblížil nejprve si teamy tajně naplánují ke svým členům akce, včetně pořadí v jakém budou hrát (žetony iniciativy jsou liché pro lidi a sudé pro emzáky). Musíte počítak s tím že lidi vždy začínají a pak už se střídáte. Hlavní v téhle hře je systém krytí (pokud zůstanete na otevřeném prostoru nemáte šanci). Hraje se na splnění podmínek daných scénářem (při splnění hra končí) ale vždy max. na 7 kol. Zatím jsem nikde nenašel pravidla ke stažení, protože bych je klidně přeložil. Hra je téměř jazykově nezávislá, pouze pár základního textu na kartách postav a pravidla.

20.4.2024 10:25:37 | Upraveno autorem (porovnej)

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas