Dominion - rozšíření

Ahoj,
poslední českou verzí rozšíření hry Dominion jsou Temné časy z roku 2012. Od té doby žádná česká verze následných rozšíření nevyšla a dle výsledků mého pátrání to vypadá, že ani nikdy nevyjde z důvodu nízké prodejnosti.

Našla by se hodná duše, která by pro fanoušky této oblíbené hry přeložila pravidla a zejména karty nových rozšíření?

Jedná se o tato rozšíření:
Guilds (2013)
Adventures (2015)
Empires (2016)
Nocturne (2017)
Renaissance (2018)
9.10.2019 20:47:12

Překlady
Tomu/těm, kdo by mi věnovali exemplář daného rozšíření, jsem ochoten ho přeložit.

9.10.2019 21:24:14

wiki
Bohužel nemám na to investovat cca 2x1200 Kč za jedno rozšíření (1x pro mě a 1x pro překladatele). A asi se těžko najde někdo, kdo by do něčeho takového šel.
Jedině, že by se přihlásilo vícero lidí, kteří by byli ochotni na překlad přispět a o náklady se podělit.

Jinak k překladu není ani třeba hru pořizovat. Veškeré karty jsou zveřejněny na netu. Např. pro poslední rozšíření jsou k nalezení zde:
http://wiki.dominionstrategy.com/index.php/Renaissance

10.10.2019 19:54:58

:)
Rád bych vám s tím pomohl, ale odkaz na ty karty ,ty karty mají jen 72dpi což je málo na následný tisk, chtělo by to alespoň 300dpi, případně origo karty naskenovat a upravit pro CZ překlad, což by mi musel někdo poskytnout origo karty a dodat CZ překlad a pak bych vám poslal výsledek...

dohledal jsem počet karet:

Guilds (2013): Number of cards: 150
Adventures (2015): Number of cards: 400
Empires (2016): Number of cards: 300
Nocture (2017): Number of cards: 500
Renaisance (2018): netuším


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- VYTVOŘIL JSEM KARTY PRO HRY: Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Hero Realms: The Ruin of Thandar | Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game | Loony Quest | a další

13.10.2019 20:04:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Renaissance - počet karet
Podle pravidel by mělo toto rozšíření obsahovat 300 karet, což v praxi znamená cca. 30 různých karet (každá z karet je tam zpravidla 10krát).

A co se ceny překladu týče, když vyjdu z překladu Temných časů, komerční překladatel by si za ně mohl říci téměř 6 500 Kč (32 normostran x 200 Kč/normostrana), proto získat ho za cenu cca 4krát levnější už je rozdíl. Ale je mi jasné, že pro ty, kteří by překlad rádi dostali zadarmo a bezpracně, to není alternativa.

Jako vždy je to otázka toho, jak moc to člověk chce a co je pro to ochoten udělat.

16.10.2019 22:50:14 | Upraveno autorem (porovnej)

30x 10 karet
Pokud se tu bavíme o 30ti kartách x 10, tak to je úplně easy, pokud by to někdo dokázal naskenovat, alespoň na 300dpi, postarám se o grafiku. Překlad někdo udělá zde ? Nabézém případné grafické práce a mohu zařídít tisk na 350g/m2 papír, strojově + ořez, udělat i ořezové značky, když tak se ozvěte

kvalita práce k vidění zde: https://imgur.com/a/uOiggPu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- VYTVOŘIL JSEM KARTY PRO HRY: Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Hero Realms: The Ruin of Thandar | Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game | Loony Quest | a další

22.10.2019 23:08:44

Vybíráme z Bazaru

neznáma planeta
neznáma planeta
Akt. cena: 55 €
Končí za: 9 dnů

Offcanvas