Průzkum herních klubů v Ústeckém kraji (ročníková práce)

Zdravím, 

píši ročníkovou práci na téma moderní deskové hry a v rámci praktické části své práce se chci věnovat mapování herních klubů v Ústeckém kraji. Inu, jelikož člověk zná jiného člověka a ten zná zase člověka...,co zná klub, rozhodl jsem se zatížit místní diskuzi sháňkou po takových klubech/lidech. Pátrám po malých i větších klubech, otevřených i uzavřenějších klubech, klubech s tradicí i takových, které znáte třeba jen právě Vy...
Uvědomuju si, že se jedná o velmi subjektivní označení a hranice mezi tím, co jeden vnímá jako klub a druhý jako, jak já říkám, spíše uzavřená herní skupina s bližšími sociálními/rodinnými vazbami bez stálé herny, sbírky a sessionů, se stírá. I tak budu moc rád za jakýkoli tip, radu, kontakt, doporučení na koho se obrátit a kdo by mohl rozšířit můj seznam klubů v kraji jako základní podklad pro můj výzkum. Samotný výzkum si každý může představit jako sérii několika otázek z faktickými odpověďmi, např. rok založení, místo setkávání, sbírka her, počet členů, aktivity klubu..., jenž, teprve se souhlasem klubu, rozeberu a uveřejním ve své práci. Doplním jen, že sám mám zkušenosti pouze s malou herní skupinou přátel a párem vyšších desítek titulů ze sdílené sbírky s bratrem (Filhav).

Pomoci si vážím.

1.2.2024 22:46:16

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Úlomky nekonečna včetně rozšíření
Úlomky nekonečna včetně rozšíření
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas