Nový český Youtube kanál o deskových hrách, RPG a wargamingu.

Ahojte!

CHTĚLI BYCHOM VÁM PŘEDSTAVIT NÁŠ NOVÝ ČESKÝ YOUTUBE KANÁL DICEVERSE

Na našem kanále se budeme věnovat deskovým hrám, wargamingu a stolním hrám na hrdiny (ttRPG, které budeme zkracovat pouze na RPG).

https://www.youtube.com/channel/UCOHa_bFRzSwR5usoCUtR1gA

Dnes nám vyšla úvodní epizoda Talk #0, ve které se dozvíte něco o nás, kanále a jeho budoucnosti - prostě, jak bychom to chtěli vést.

https://youtu.be/oOzHHhLbwtk

Budeme se snažit, aby každý týden vycházela nová epizoda naší hlavní série, která bude obsahovat následující segmenty:

- Novinky z herníko světa, které nás zaujaly. Také rozebereme i nějaké nové crowdfundingové projekty (Kickstarter / Gamefound).

- Téma z jednoho okruhu (deskovky, RPG, wargaming)

- Volný pokec (ohledně tématu, ale i mimo něj..co nás zrovna napadne).

Pokud se bude časově dařit, pak každý týden plánujeme vydávat druhé video mimo naši hlavní sérii, které přinese specifičtější pohled na nějakou určiou věc z tohoto hobby (např. představení urč. hry, ukázka barvení, atd.)

Budeme se na vás těšit a doufáme, že se vám naše videa budou líbit!

21.4.2022 19:57:23

To zní dobře, dal jsem odběr.

A jako fanoušek historickýho wargamingu tajně doufám, že wargamingem není myšlen jen Warhammer a hry od Games Workshopu. Nic proti nim samozřejmě, taky mám za sebou fantasy období (Ať žije Bretonnia!) a čas od času jsem v pokušení naskočit do čtyřicítky :-)

21.4.2022 21:30:49

Díky moc! Snad nám to vydrží :)

Jinak wargamy budou tak nějak celkově, z toho co známe a víme..ikdyž nebudou tak často jak deskovky, tak snad vám nějakým videem taky uděláme radost a nebo víc navnadíme na WH40k :D

21.4.2022 21:36:45

Vypada to zajimave, uz se tesim na dalsi dil a osobne bych uvital i to Spotify.

22.4.2022 08:32:20

Jak toho nebude teď tolik, tak určitě Spotify postupně zařídíme a nahrajeme tam všechny předcházející a budoucí epizody.

22.4.2022 10:02:38

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Akt. cena: 600 €
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas