Kolik her v TOP 10 zde na ZH máte a jak často je hráte?

Hele jen ze zvědavosti:

Kolik z TOP 10 her (aktuálně v době Vašeho příspěvku) zde na ZH máte ve sbírce a jak často se vám dostanou na stůl? (nebo v některých případech na zem). 

Já:

Gloomhaven - Vůbec

Duchové ostrova - novinka, ještě nedostala příležitost

Gloomhaven: Lví chřtán - hráme 1x za měsíc

Mars: Teraformace - hráme 1x za měsíc

25.3.2022 11:08:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Duchové ostrova - cca 2x za měsíc 
Star Wars: Rebelie - cca 1x za dva měsíce
Arkham Horror: The Card Game - hráváme tak jednu kampaň jednou za dva měsíce, odehráno nějakých 15 kampaní
Gloomhaven: Lví chřtán - odehráno 1 a půl kampaně, první byla před půl rokem, teď jsme si dali repete s jinými postavami
Mars: Teraformace - cca 2x za měsíc
 

25.3.2022 11:18:52

u mě pěkná čistá nula ;-)

Vždycky jsem šel proti proudu…

25.3.2022 11:29:56

#Brass: Birmingham - Dostal jsem k vánocům, zatím odehrány 3 hry a další rozhodně budou (je skvělá)

#Mars: Teraformace - Hrajeme hodně, cca 2x do měsíce (mám odehráno 71 her + dalších třeba 30, kdy jsem ještě nepoužíval bgg appku)

#Gloomhaven: Lví chřtán - Chystám se, chci to dát (v sólu) na jeden zátah. Zatím odehrány 3 scénaře, abych se do toho dostal, ale pojedu to od začátku.

#Gaia Project: Galaxie Terra Mystica - Zatím odehrány jen dvě hry (ve dvou hráčích), ale už se sakra dlouho odhodlávám, že se konečně naučím pravidla pro automu (kupováno primárně na sólo).

#Duchové ostrova - Odehráno 15 her od doby, co to vyšlo česky, z toho 12x v sólu (ano, hraju v sólu opravdu hodně :D) a jelikož tuhle hru snad není možné vytěžit, tak i tady to bude hodně naskakovat.
 

25.3.2022 11:39:04 | Upraveno autorem (porovnej)

#Nemesis - ze skupiny to máme doma snad všichni, jedna z našich nejhranějších her v partě (i když reálně to znamená třeba 6-8x do roka, protože těch her točíme strašně moc)

#Duchové ostrova - já nemám, ve skupině je, novinka, kterou čekáme, až si zahrajeme

#Star Wars: Rebelie - též nemám, v partě je, je to jedna z prvních variant, když hrozí, že se slezou pouze dva

#Brass: Birmingham - opět já nic, v partě je a pákrát se na ni už dostalo

#Mars: Teraformace - v partě je vícekrát (1x i big box), patří taky k těm hranějším

#Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - v partě 2x, vzhledem k hrací době se vždy více dopředu domlouvá celoodpolední hraní (tak 2-3x do roka), ale poslední dobou mu dělá konkurenci #Eclipse: Second Dawn for the Galaxy

25.3.2022 13:33:16 | Upraveno autorem (porovnej)

#Gloomhaven - okolo deseti partií za rok.

#Nemesis - odehrajeme zhruba čtyřikrát za rok.

#Duchové ostrova - je pro nás novinka v rámci české verze, zatím ji máme zahranou 8x. 

#Arkham Horror: The Card Game - pořídil jsem teprve nedávno, ale zatím to vypadá na jednu odehranou kampaň za dva měsíce.

#Star Wars: Rebelie, #Studená válka 1945–1989  a  #Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - hrajeme v průměru dvakrát za rok.

25.3.2022 14:04:14 | Upraveno autorem (porovnej)

#Nemesis Asi momentálně nejhranější hra, párkrát do měsíce

#Brass: Birmingham Naše nejoblíbenější euro 1-2x do měsíce

#Duchové ostrova Ještě nehráno, nerozbaleno :)

#Mars: Teraformace Dřív to letělo hodně, teď jsme na to už tak rok nesáhli, asi jsme se přehráli

#Twilight Imperium (Čtvrtá edice) Zatím odehraná jedna partie, bohužel vzhledem k tomu, že máme všichni v partě děti a jsme rádi, když si uděláme večer pár hodin čas

25.3.2022 14:06:19

#Gloomhaven - poslední dobou hráváme čím dál tím míň, tj. zhruba jeden scénář za dva měsíce

#Duchové ostrova - zatím čeká ve skříni, než ji dostanu k narozeninám :D

#Star Wars: Rebelie - mám asi dva roky, zatím jsme hráli jednou (ve čtyřech), příště bych si ji chtěl zahrát spíš ve dvou s kamarádem, ale na tuhle konfiguraci nemíváme moc často štěstí

#Arkham Horror: The Card Game - hráli jsme hodně během prvního lockdownu, teď čekám, než se mi podaří sehnat Phantom of Truth a rád bych se do toho znovu dostal

#Brass: Birmingham - měl jsem za to, že hrajeme relativně často, ale za poslední rok mám na BGStats 8 her

#Mars: Teraformace - má kamarád, ale hráváme tak jednou do roka, protože já se mu radši vyhýbám :)

 

25.3.2022 14:54:35

#Duchové ostrova - co to přišlo, tak 3x sólo, 5x 2-3 hráči

#Brass: Birmingham - 1x /1-2 měsíce

#Mars: Teraformace - dříve několik her týdně, teď jedu hlavně sólo na mobilu

#Studená válka 1945–1989 - poslední dobou občas na mobil, ale hrál bych, až bych brečel (odstěhování z velkoměsta na vesnici, kde nemám základnu a partnerka ji nemusí)

… a celé je to dané změnou lokality a malým dítětem, jinak se hrávalo minimálně obden :-)

25.3.2022 15:13:51

Mám len #Duchové ostrova, hra mi prišla minulý týždeň a stihol som dve hry sólo.

V skupine sú ešte #Brass: Birmingham, hral som raz, no bol by som za hru kedykoľvek. A potom aj #Gloomhaven: Lví chřtán, hral som sedemkrát, no už to viac nechcem vidieť. 

25.3.2022 15:50:19

Jsem na tom stejně jako @Pelly. :-)

25.3.2022 16:06:10

Z top 10 ani jednu.

25.3.2022 16:15:20

Gloomhaven - mám, ale zatím nehráno … čeká, až dohrajeme Lví chřtán.

Pandemic Legacy - já osobně nemám, ale hrál jsem s jednou skupinou kampaň asi do půlky, ale díky stěhování asi nikdy nedohrajeme.

Mars Teraformace - nemám, hrál jsem jen jednou.

Gloomhaven: Lví chřtán - mám, jsme těsně před koncem dohrání kampaně.

Duchové ostrova - od včera doma, zatím jsem hrál 2 hry (anglickou verzi).

25.3.2022 17:03:10

mám z top10 iba mars teraformace a hrávam 2-3 hry týždenne sólo

25.3.2022 17:20:16

ZH mají nějaký TOP 10???

25.3.2022 18:21:41

@Varouch - https://www.zatrolene-hry.cz/nej/

Odkaz rovnou v záhlaví. ;)

25.3.2022 18:38:23

jsem ve skupině z top 10 ani jednu :-)

25.3.2022 18:52:04

  1. Gloomhaven - stačila mi jedna zkušenost, život je příliš krátký na gloomhaven
  2. Nemesis - bohužel málo
  3. Duchové ostrova - také málo
  4. Star Wars: Rebelie - to není jak často, ale když, tak to stoji za to
  5. Arkham Horror: The Card Game - neznám
  6. Gloomhaven: Lví chřtán - aktuálne 5 scénář , to je tak akorát na smrtelníka.
  7. Brass: Birmingham - zapadl ale on zase vyleze
  8. Mars: Teraformace - jednoznačně nejvíc hraná
  9. Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - vyzkoušeno a víckrát už asi ne.
  10. Studená válka 1945–1989 - nevyzkoušeno

25.3.2022 20:02:11

Z top 10 nemám žádnou.

26.3.2022 08:22:20

Dvě. Maes mám od února, 2 odehrané hry v 5-ti, Duchové ostrova mam 20 dní a zatím nemám ani přečtené pravidla

26.3.2022 08:48:55

  1. Gloomhaven - Mám, hrajeme se ženou tak 2x měsíčně.
  2. Nemesis - Mám, hrávali jsme často, ale teď poslední dobou vůbec. Ale přišel Lockdown, takže jsme se šetřili na něj.
  3. Duchové ostrova - Mám, čekal jsem na CZ verzi, ale zatím nehráno.
  4. Star Wars: Rebelie - Mám, hraji bohužel jen cca 1x ročně.
  5. Arkham Horror: The Card Game - Nemám, chtěl bych to vyzkoušet, ale investovat do toho nechci :-) 
  6. Gloomhaven: Lví chřtán - Nemám, zatím stačí velký GH.
  7. Brass: Birmingham - Mám, hrajeme tak 2x měsíčně.
  8. Mars: Teraformace - Mám, ale poslední dobou nehrajeme.
  9. Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - Mám, bohužel kvůli času tak 1x až 2x za rok.
  10. Studená válka 1945–1989 - Mám, jedna z prvních her, co jsme si doma koupili. Je super, ale už ji nerhajeme.

26.3.2022 08:49:29

Z Top 10 nemám žiadnu hru,a popravde mozno 1-2 by som možno aj kupil.

26.3.2022 10:31:07

Chtěl jsem napsat žádnou, ale možná, že vlastnictví #Brass v německé verzi (Kohle) by se mohlo počítat :)

-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

5.5.2022 22:33:53

Vybíráme z Bazaru

Mini Express ve folii
Mini Express ve folii
Akt. cena: 1790 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas