DC

Essen 2022

Tak kdo se pochlubi s tim co si dovezl z letosniho Essenu a jak jste s tim spokojeni???

12.10.2022 18:13:55

@dandyy - Archipelago chválím, je to úžasná hra v mnoha ohledech. Je nějaká reedice/dotisk nebo to byl doprodej?

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

15.10.2022 00:42:03

Taky jsem koukal na to Archipelago, tu hru chci taky! Doufám, že se po Essenu někde objeví… 

15.10.2022 06:11:23

@Ellenar doprodej dotisku rikal prodavac. Ted maji na KS Rise And Fall od stejneho autora.

15.10.2022 07:16:28

  1. Aeon's End: Legacy of Gravehold (2021) - těším se jak malý jarda
  2. Railways of Nippon - Done. Tímto jsou mé RotW kompletní. Sakum prásk. A Japonsko je pěkná mapa. Odehráno ve 4 do 1h40m.
  3. Dice Hospital - Chtěl jsem jí už dlouho, ale ne bez deluxe add-onu (hnědé karty a dílky jsou must). Tak se konečně povedlo. 
  4. Belgian Beer Race - Je třeba něco dodávat? Kolo, autostop, autobus a spousta piva. Say no more ;) Zatím mám načtené pravidla a příští setkání se skupinou to zahrajem.
  5. Scout - ten se prostě doma hodí 

A to je vlastně všechno. 7 krabic Broom Service pro kamarády a další “mohl bys mi dovézt” nepočítám, bylo toho víc ;) A sám se musím pochválit, že jsem toho pro sebe nedovezl tolik :-D 

Jinak z toho co jsem dovezl ostatním se nejvíc těším na Galileo a Autobahn. Na GWT:A jsem zvědav, jednička mě moc nebrala. 

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco od FFG, koupím si radši originál.

17.10.2022 08:09:01

Vybíráme z Bazaru

DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas