Top10 v profilu?

Ahoj, líbilo by se mi kdyby měl každý možnost ve svém profilu zvolit si svůj top 10 list her, který by byl dále viditelný pro všechny ostatní. Tento svůj top 10 by pak mohl spravovat a upravovat pořadí dle svého aktuálního rozpoložení. No a možná by pak z toho kápla nějaká další statistika třeba do trolího palce nebo jen tak pro zveřejnění. Co vy na to?

16.6.2022 00:05:17

Mně se to líbí a uvítal bych to. Seznam her uživatele s podobným TOP10 tomu mému, by pak mohl sloužit jako dobrý zdroj inspirace a hry v jeho sbírce, které nemám nebo neznám, by se pak potencionálně mohly líbit i mně. Pro mě je to výborná myšlenka a stojí za úvahu. ;-)

16.6.2022 10:31:35

Však vám nic nebrání si ho do toho profilu napsat.  -* smajlík týpka krčícího rameny * 

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

16.6.2022 16:51:52 | Upraveno autorem (porovnej)

To je pravda, ale myslel jsem to samozřejmě trošku jinak. Když máš tak rozsáhlou databázi tak proč to nevyužít a neudělat to interaktivně s formulářem? Když to dáš jako záložku profilu tak na to lidi upozorníš a třeba to rádi vyplní. Mohly by z toho být celkem zajímavé statistiky a třeba i já bych byl zvědavý co mají jiní hráči ve své top10. Implementace by nemusela být ani moc složitá. Jinak nic ve zlém ale tvůj přístup mi přijde přímo inkvizitorský. :-D nějak se nad tím nezamýšlet a nápad hned upálit. (ber s nadhledem) ;-)

17.6.2022 18:23:26

@Longerin Rozumím ti. Osobně mi tu chybí více věcí “jednoduchých na implementaci.” Osobně tohle považuji za marginalitu, jak sám píšeš, spíše pro zajímavost. :-)

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

21.6.2022 13:53:24

Tak ono by stačilo, kdyby šlo sortovat v Hodnocených hrách nejen podle abecedy, ale i podle hodnocení …. Obecně mně tady nějaké pokročilejší sortování chybí.

21.6.2022 14:31:01

Já to tam mám normálně vypsané 1 až 10 (každá hra na novém řádku) a přijde mi to dostačující.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

19.7.2022 09:51:27

Vybíráme z Bazaru

Tamashii: Chronicle Of Ascend All-In s miniaturami
Tamashii: Chronicle Of Ascend All-In s miniaturami
Akt. cena: 6300 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas