Zatu games


Přátelé, vím, že několik řádků níže už tu byla vytvořena diskuze k této společnosti, ale nechtěl jsem na ni navazovat z důvodu, že se chci spíše zeptat na to, zda a jaké zkušenosti máte s touto společností. Kdykoliv zadám do hledáčku nějaké zboží, Zatu games je jedna z toho mála ukázaných prodejen. Jaká jepřibližně doba doručení? Nebo cena poštovného a tak? Předem díky za odpovědi :)
4.12.2020 20:12:08

Zatu games
Ja mám len veľmi dobré skúsenosti, poštovné je celkom rozumné (od cca 9 libier po nejakých 14 libier - podľa váhy hry), a doba odoslania a doručenia takisto európsky štandard - od odoslania tak 5-7 dní a je to doma.

Popri Zatu games mám podobne dobré skúsenosti aj s Meeple's Corner. S oboma eshopmi spolupracujem už pár rokov.

Jediná otázka je - čo s tým všetkým narobí Brexit. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

4.12.2020 20:49:46

Ahojte,

Premýšľam nad kúpou nejakých hier zo Zatu games.

Pozerám, že @Cardinalle má pozitívne skúsenosti, ale príspevok je ešte z pred brexitu. Preto by som sa chcel spýtať, má niekto už aktuálne brexitovské skúsenosti? :)
Zmenilo sa tam toho veľa? Cena poštovného, colné poplatky a podobne?

Za každé info ďakujem.
 

11.1.2022 15:14:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdar na Zatu jsem nakupoval před Brexitem a spokojenost. Teď jsem tam už dlouho nic nebral. Teď většinou objednávám v německu na www.fantasywelt.de mají tam toho kopec a poštovné vyjde levněji.

11.1.2022 15:22:35

Kupoval jsem po brexitu, platil jsem clo a dph zhruba třetina ceny. Jinak vše v pořádku

 

11.1.2022 16:26:03

Já jsem tam během podzimu dokupoval rozšíření k LotR LCG. Po započtení cla a dph jsem se dostal víceméně na ceny, které jsou v českých obchodech.

Vše proběhlo bez problémů a až nečekaně rychle.

11.1.2022 18:06:09

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions MS. Marvel
Marvel Champions MS. Marvel
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas