Inserty a vychytávky - Herman

Ahoj, navrhuji inserty do her. Při návrhu dbám, aby byl insert nápaditý, lehký, rychle vytištěný a tím cenové přístupný. 
Pokud máte nápad, požadavek, je možné se domluvit, napište na herman.cze@gmail.com

Objednat zle zde: www.insertyherman.cz

Facebook: https://www.facebook.com/Herman.inserts
YouTube: kanál Herman
Discord: https://discord.gg/hcfCDwZWV7

Novinky/TOP: Vše najdete aktuální na stránkách
www.insertyherman.cz

11.10.2021 11:11:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Můžu potvrdit, že misky jsou super;-)

12.10.2021 12:21:31

Konečně taky něco od CGE. 

Krycí jména / Krycí jména: Duet / Krycí jména + Duet

Opět se optimalizovaným návrhem podařila pěkná cena 200Kč.

https://youtu.be/iGd0y2Gg3UE

 

Inserty a vychytávky - Herman

3.11.2021 14:03:05

Mám univerzální misky a jsou super!

--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

5.11.2021 11:28:24

Ahoj,

vypadá to super a rozhodně se mi tvůj styl líbí, je to dobře promyšlené a funkční. Jediné k čemu bych měl výtku jsou krytky jednotlivých krabiček. U některých insertů (High Frontier) mám pocit, že se tak krabice nedá uchovávat ve vertikálním stavu, tuším že valná většina komponent by se prolítla po krabici. Jinak bych měl řadu návrhů :-) (jestli se ti do toho chce).

5.11.2021 17:19:52

Insert na zakázku pro Olíka z Tábora. Díky
#Seasons + Enchanted Kingdom + Path of Destiny 

Integroval jsem do insertu i prostor, kam se dají mrskat kostky, což se zde děje prakticky pořád. Prostor na karty je tam velký, pro případné další balíčky.

https://youtu.be/lpzg0iew5fo

 

Inserty a vychytávky - Herman

8.11.2021 10:21:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám insert na #Pax Renaissance a je skvělý.

16.11.2021 20:39:15

Nový přírůstek kde není moc invence, ale pro: “vydnej a hraj” a nikoli “vyndej a hraj a přehrabuj” to byla nutnost.

#Střet civilizací: Monumentální vydání , 600,-, video, 470g

Inserty - Herman
 

21.11.2021 23:28:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Po doručení balíku se musím i já podělit o své dojmy. Insert k Rootu je naprosto perfektní - každá frakce má svou sekci, takže setup je otázkou vteřin a karty v obalech od Tlamy pasují naprosto dokonale. Nelze než doporučit a doufat, že se podobné péče dočká i Duna a Cave Evil :)

24.11.2021 19:57:58

Universální misky. Dnes jsme přinesl ze zásilkovny. Moje manžula projevila uznání. Hned do nich připravila Brass: Birmingham ke hře. To je asi největší pochvala, co můžu Hermanovi projevit. Barva- červená - ěla taky úspěch. I mě moc překvapilo, jak je to kvalitní. Moc chválím. 

 

25.11.2021 01:21:04

Malý ale milý.. a nekouše :)

https://youtu.be/XL9PuOds6HA

 

Jo a zítra vyleze upgrade na Střet Civilizací, za který mně sežerou všichni co si ho u mně již pořídily.. Fakt sorry, ale dřív to tam přidat nešlo.

 

Inserty a vychytávky - Herman
 

7.12.2021 11:39:44

K esenciálnímu rozšíření pro Arnak, esenciální insert :) 

Tak vážně, kus plastu a rozžhavit trysku.. to už dnes dělá každý. 

https://youtu.be/oHycHUba_x0

 

Inserty a vychytávky - Herman
 

14.12.2021 10:41:11 | Upraveno autorem (porovnej)

musím pochválit: 
- výborně řešené univerzální misky - poměr cena/výkon, super
- insert na root je moc hezky řešený, jen je menší chaos to tam všechno naskládat :)
- insert na arkwright, zatím jsem nezkoušel, ale vypadá dobře

doporučuji, rychlá komunikace a dodání

17.12.2021 13:22:02

Ano pracuji na revizi návodů, aby byl součástí postup skládání do krabice, jako tomu již je u Arnaku a rozešlu to všem co si inserty pořídily.

Díky za zpětnou vazbu, moc si toho vážím.

Inserty a vychytávky - Herman
 

17.12.2021 20:04:17 | Upraveno autorem (porovnej)

#Hrdina v kostce  + Bestiář +  Ďáblíci a společníci - Big box, 600,-, video, 430g

Tak jsem si konečně pořídil ten slavný BIG box na Hrdinu v kostce s rozšířením (což dává smysl) a tak jsem se mohl vrhnout na insert.
Ústředním motivem je výhled na herní pořadač :)

  • jo vyndáš a hraješ (dobrý je zamíchat karty)
  • jo zandáš a uklizeno (dobrý je vrátit karty)
  • jo je to na obalený karty (rozměry v titulkách ve videu)
  • jo ta metalická černá z které tisknu je v noci opravdu černější než přes den
  • jo můžeš klopit (hlavně klopik:)
  • jo stl jsem ztratil, tak si o ně nepište

Tento insert má jednu výrobní vadu. Ujistěte se, že vnitřní delší rozměr krabice je 305 mm a více! Box na kostky je na těsno. Klidně mi napište jak máte rozměr. Já 306mm.

 

Inserty a vychytávky - Herman

23.12.2021 10:36:50

Vánoce jsou svátky klidu,
vykopal jsem temnou díru,
vyskočil z ní Ježíšek,.. KUK!!
Nekromantský samouk.

https://youtu.be/pYvHU9u3fcg

Insert obsahuje:
Misku s komponety pro hráče, kde má hráč vše co do startu potřebuje.
Držák na základná nabídku karet zaříkávání.
Misku kde jsou všechny žetony surovin, ale i hloubení.
Házedlo/misku na kostky jejíž součástí po obvodu je prostor pro zastrčení kulatých žetonů toulavých nestvůr
Pořadač na hexové díly mapy, jen vyndat ;)
Držák na karty hloubení a ostatní karty

Takže stačí vyndat, vzít si hráčské komponenty, držáky karet a misku s žetony dám na stůl, hexy vedle plánu stejně tak házedlo a hrát.

Největší invencí na insertu je, že je černý / metalický černý ve videu :D

Inserty a vychytávky - Herman

24.12.2021 13:33:10

Ježíšek přinesl nejen Clash of Cultures, ale i vychytaný insert. Už jsme stihli dvě hry a opět musím insert velmi pochválit…

--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

31.12.2021 08:49:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, včera dorazil insert na Cave Evil. Rychlá domluva, výroba a poslání. Pěkně zabaleno. Konečně se dá zavřít krabice, navíc se prostě insert vytahá z krabice a jde se hrát. Absolutní bomba, pěkně vymyšleno a zpracováno. Karty obaleny v diamondech a vše se krásně vleze. Smekám, děkuji a jen tak dál!

1.1.2022 20:09:51

DĚKUJI VŠEM ZA PŘÍZEN V ROCE 2021

Netušil jsem, že je tu tolik magorů jako já, co rádo nějakou tu krabičku do hry, aby se hra snad lépe nebo rychleji připravila, lépe se hrálo a nebo k čemu to vlastně je.. :D přitom taková blbost..

Vážně, díky za podporu. Navrhování a tisk není můj zdroj obživy a doufám, že to i dále bude spíše koníček. Je to jen čtvrt roku co jsem vypustil první insert, nevím čím to je, ale po čtvrt roce jsem zavalenej (ne závalem v Cave Evil).

Je mi vytýkána nízká cena, což není tím, že mně to neživí, ale tím, že jedu „hrubý“ a tím rychlý tisk. Nikdy nebudu mít takové krásné 100% precizní tisky jako Kalkared (což je mimochodem dle mně jasná jednička u nás), ale jedu si své optimalizované návrhy, kde je málo plastu a než si uvařím čaj tak je insert vytištěnej. Což je právě to co mně na návrhu insertu nejvíc baví. Navrhovat nejen pro hru, aby skvěle fungoval, ale i pro rychlý tiskový proces.

Plánuju si dál navrhovat inserty pro sebe a dávat vám je na odiv :P a když budou tiskárny fungovat i občas něco vytisknout pro vás. Požadavků od vás mám hodně a postupně ty nejpožadovanější budu realizovat.

Topky za rok 2021:

  1. Střet Civilizací 
  2. Cave evil
  3. HF4
  4. Arnak
  5. Root

Ještě jednou díky a hrám: ‚“Zdar, zdar, zdar“ .. nebo „Zmar, zmar, zmar?“ J

Pokud chcete sledovat novinky:
Facebook: https://www.facebook.com/Herman.inserts
YT: https://www.youtube.com/channel/UCMROmGg2LF-fyv5DYz2QBjw/videos

-Inserty a vychytávky - Herman

2.1.2022 11:07:28

Doma mam insert na Cave evil a parada. Doporucuju a at se dari :)

 

 

 

"I want to play a game." Jigsaw

4.1.2022 02:30:03

Cave evil, mrtě komponent.

S insertem všechno přehledně uloženo, nápaditě vymyšlený a skvělé sedí do krabice. 

Děkuji a doporučuji. 

4.1.2022 16:44:16

Z tria na kterém pracuji, první vypadla … Caverna: video

Insert obsahuje:

  1. velké plato a suroviny
  2. velký pořadač na kartonové dílky
  3. 8x držák pro vykládací desky na destičky

V pořadači na kartonové dílky jsou roztříděné a samostatně uložené žetony bojové síly, kartonové dílky jsou oddělené v blocích, aby se nesesouvaly.

Držák destiček u vykládacích desek má označena místa pro základní hru a plnou hru tak, aby se v případě hraní základní hry jen příslušné dílky otočily. Tyto destičky se nesundávají a vkládají se s držákem do krabice. Tudíž už je nikdy nebudete lovit, co kam patří!!

Inserty a vychytávky - Herman
 

20.1.2022 14:40:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj @spartik ,

nepřemýšlel jsi o insertu na hru Scythe pro big box kam by se vešly všechny rozšíření?

Díky za info

25.1.2022 14:31:50

@peeeca67 Jo už jsem si koupil big box, takže se to dostane na stůl ;)

Inserty a vychytávky - Herman

26.1.2022 19:16:22

Někteří mne proklejí či zaklejí, jiní proklají a ti ostatní poplácají po rameni. Takové kontroverze má tato hra. Vánoční návrh pro @Nutrity je hotový a doufám, že jí tímto předám kus pozitivní energie, kterou si ta ženská fakt zaslouží!

Zaklínač: Dobrodružná hra + 3 další postavy + Černé nestvůry

standardní barva: metalická černá ( ve videu metalická stříbrná)
rozměry: 285x285 mm (potřebné v krabici)
hmotnost: 360 g
obalené karty: ano
skladování svisle: ano
sestava obsahuje: 12 dílů
Cena: 550,-

Insert obsahuje:

  1. vnitřní vložku do krabice pro karty 
  2. 7 boxů pro postavy, figurky, karty i kostky a žetony
  3. pořadač na žetony nestvůr
  4. držák karet pátrání 
  5. 2 misky na komponenty

Při návrhu byly použity tisknuté karty černé nestvůry a držák pro tyto karty má rozměry 69x19x50 mm. Kdybyste je měli karty větší, lze umístit pohodlně k jiným kartám.

https://youtu.be/1WmkLp6CIIY

Inserty a vychytávky - Herman

26.1.2022 19:20:18

@spartik Jej, koukám, že to došlo až sem. :D Super. S Insertem pro Zaklínače jsem spokojená, vypadá super. Hlavně se mi líbí, že se tam vešlo opravdu všechno i to, že to nevypadá jako obyčejný plast, takže to té krabici dodává i jiný pohled na ni.

Hlavně se mi líbí, že figurky se nám takhle nezničí a jakmile budoui nabarvené, nemusím se tak snadno bát, že se barva zničí. 

Rozhodně děkuji za pomoc! :)

1.2.2022 10:54:56

Vybíráme z Bazaru

Magic: 8th edition basic lands
Magic: 8th edition basic lands
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas