Černohraní – Černošice, Dobřichovice, Řevnice, Vonoklasy a okolí

Byl spuštěný projekt https://www.cernohrani.cz/ , který sdružuje všechny nadšence do deskových a jiných her z Černošic a blízkého okolí. Aktuálně probíhá anketa, která zjišťuje, co by se hráčům nejvíce hodilo. Pokud bydlíš blízko, vyplň ji, aby se projekt podařilo uzpůsobit skutečným potřebám hráčů jako jsi ty.

28.6.2022 16:38:25

Projektu fandím. Jsem sice “až” z Hlásné Třebaně, ale v Dobřichovicích ani Řevnicích nebo jiných okolních obcích jsem zatím na žádný deskoherní spolek nenarazil.

4.8.2022 14:56:54

Vyplněno:) Mám sice v Dobřichovicích stálou partu, ale stále doufám, že se mi v okolí podaří někdy svolat dost lidí na Twilight Imperium, Věc apod.

 

Btw. Pokud bude zájem, tak bych měl mít v DoDo od září Klub deskových her. Zatím jedno setkání týdně ve čtvrtek od 17h. Zatím se počítá pro děti 9-15, ale uvidíme.

4.8.2022 20:32:51

@OUTbrain Inzerátu na kroužek v DoDo jsem si všiml :-) Něco podobného i pro starší hráče by bylo fajn, ale už teď vím, že bych nezvládal chodit pravidelně každý týden. I proto bych poberounský deskoherní klub uvítal.

5.8.2022 00:13:32

Ahoj, jsem ze Všenor, nějaké občasné setkání dospělé hráčské party by bylo fajn. Rád bych si zahrál hry jako Root, Nemesis, Cthulhu .. nebo vlastně cokoliv pro starší hráče :)

21.2.2023 15:27:56

“Projekt” Sleduji, ale jediné co vyprodukoval jsou ty stránky a dotazník..za 8 měsíců:)

Nicméně ve Všenorské knihovně se snaží něco budovat a kolem toho by něco vzniknout mohlo.

https://www.vsenory.cz/nase-obec/udalosti-v-obci/aktuality/pozvanka-na-interaktivni-vystavu-her-a-hlavolamu-v-kulturnim-dome-252-2023-od-10-h-do-18-h-569cs.html

Sám si stále hraji s myšlenkou, že by dětský klub v Dobřichovicích v 19h přešel na dospělý. Ale jednak by to bylo nejdřív v září, druhak Dodo umí buď pronájem, nebo kroužek, takže by to muselo být formou "kroužku". Nevím, zda by vlastně někdo chtěl chodit (i kdyby občas) a je to jedna místnost se 3 velkými stoly. Ten komfort domácí herní skupiny to nemá.

21.2.2023 16:43:31

Ahoj, jsem z Dobřichovic a rád se připojím.

21.2.2023 17:21:34

@OUTbrain Díky za odkaz, akce ve Všenorech vypadá sympaticky. Jestli to vyjde, vezmu prcky a půjdeme se tam podívat.

22.2.2023 14:13:56

Ja zatim shanim kontakty a az bude vic lidi nez jeden, propojil bych nas a neco bych rozjel. Jde mi primarne o dospelou skupinu s hrami, na ktere jsou deti moc male. Spis domaci hrani u nekoho (klidne u nas) nez krouzek v klubovne. Predpokladam ze vsichni nebo vetsina ma deti, tak je pak otazka jestli to pojmout i s nimi nebo bez. Vse se da dohodnout ;) 

24.2.2023 17:00:33

Všenorské “deskohraní” bylo fajn, děti byly nadšené. Díky @OUTbrain za odkaz, vůbec bych o té akci nevěděl.

26.2.2023 12:57:56

Vybíráme z Bazaru

Fresco
Fresco
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas