Taverns & Dragons KS

Mam backnutou tuhle velice peknou hru. Ma nadherne ilustrace, pravidlove mi prijde vcelku jednoducha.

https://www.kickstarter.com/projects/qvernet/taverns-and-dragons

Kdyby se naslo jeste 5 lidi (5 her), bude hra jen za 45€. Kazdy by usetril 16€ za individualni dopravu. Zaplatite si jen Zasilkovnu nebo gratis vyzvednuti v Brne.

14.7.2022 07:08:47

Vizuálně pěkná jednoduchá rodinná hra. Cena je včetně daně. Těch 45 Euro je maximum co bych zato dával, mohl bych vyzvednout v Brně. Jejich předchozí hra má na BGG rating 7,4. Nejsem si ale jestli jestli chci takovou hru v Aj. Angličtiny tam není mnoho, na části karet nemá na nic vliv, resp. u draků nebo fluffy texů na receptech je to fuk..ale karty hrdinů, misí, úkolů. Napočítal jsem tam bratru 150 karet. Chápu, že to není witcher old world, ale třeba 10 location tiles (na plánu vidím prostor pro 4) nebo 10 eventů…pocitově mi přijde, že některých druhů karet by tam mohlo být víc a když se podívám na jejich minulou kamapaň a co mají naznačeno ve dvou druzích Sg, kolik mají vybráno, tak se tam odemkne jen nezbytné minimum a přijde mi to cenově jak na krámě . Solo miniexpanze patrně k ničemu tady nebude. Při pohledu na krabici jsem měl pocit, že už jsem to někde viděl..krabice na hře dragons gold má také rudého draka, ale tím veškerá vizuální podobnost končí.

14.7.2022 07:54:47

Mám backnutej group pledge, kde je 6 ks her. Mám ještě 3 volné.

21.7.2022 11:45:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Putování po Středozemi
Pán prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas