Deep Madness: Madness Reborn and Reprint

Druhý reprint, kde lze koupit skoro vše z předchozích dvou KS a něco nového. 

 

https://www.kickstarter.com/projects/diemensiongames/deep-madness-madness-reborn-and-reprint/description

 

12.10.2022 17:16:07

Ahoj. Jdete do toho někdo?

Já jsem majitel Deep Madnessu v plné palbě a čekatel na Dawn of Madness.

Deep Madness máme rádi. Snad jediná věc, která nám vadí, je nedotaženost některých scénářů z rozšíření. Nebo obsahu z rozšíření obecně. 

Z nového KS cítím jasnou snahu získat peníze na provoz studia, během dlouhého vývoje Dawnu, který je evidentně stojí víc, než počítali. Vadí mi, že dělají upgrade, který je čistě vizuální a neřeší problémy, které DM zjevně má. Pokud by mi nabídli opravené, vyladěné scénáře, neřekl bych ani popel a peníze jim nasypal. Prostě jako další investici do vývoje Dawnu. 

V téhle podobě, ale nemám žádnou motivaci kampaň podpořit. Je tu ještě někdo, kdo nad tím váhá?

 

18.10.2022 13:09:25

Kampan dawn of madness sleduji velmi dlouho, je tam stále otevřený late pledge, poslední počin je tuším několikahodinové video. S oblibou ukazují grafiku/figurky/tokeny, ale zatím netuším jak se hra jako taková hraje, a to máme 3 roky od zafinancování a podle nich doručení Q2 2023. V posledním update z 28.9. tvrdí, že mají pravidla a sázejí je do grafiky…celá ta kampaň je jen jedna velká výmluva ohledně termínů. Nevěřím jim už ani slovo, dokud neuvidím pravidla. 

18.10.2022 14:04:34

Trochu mě děsí, do jakého rozsahu jim to vylezlo. Chybí jim toho ještě fakt hodně, jak píšeš. Nevěřím, že by byli schopní to dodělat dřív jak za rok a hlavně si myslím, že už nemají prachy na vývoj. A proto tenhle KS. 

18.10.2022 14:34:48

Jak na to koukám, “vůbec se neinspirovali" Levecraftem :DD

* * * * *
Board games klub, Trenčín

18.10.2022 14:44:29

@kubicvak tak komponenty mají, monstrpříběh taky, jestli ta hra viděla nebo vůbec uvidí nějaký betatest si netroufám říci..ono není tak strašný problém to poslat do výroby, část těch karet na videu dělá efekty 1+ k něčemu, nebo přijdi x něčeho, celé to evokuje v něčem arkham horror lcg a v něčem eldritch horror, ale jak se to vlastně hraje nemám tušení. Nemám sílu to prolézat ale pravidla a video z hraní slibovali min před rokem. Přijde mi že borec co psal ten příběh na tom málem vykrvácel a protože je ta hra provázaná s příběhem, tak bůhví kolik měli času na hru samotnou, hádám jednotky měsíců. Otevřený late pledge s původními cenami poštovného svědčí o tom, že mají finanční problém. Vypadá to náramně, je to za rozumnou cenu, ale jestli to stojí za to nevím.

18.10.2022 20:31:35 | Upraveno autorem (porovnej)

jsou to týpci, co dělali twisted fables, zkušenost s nimi hrozná upřímně, hlavně co se komunikace týče……pravda je že i tam se pořád jen vymlouvali :) tak obezřetně s podporou ;-)

18.10.2022 22:09:21

@vulcano Lovecraft, to je od slova love (=prachy). Proto si u něj všichni berou inspiraci.

18.10.2022 23:06:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Ja som zvažoval, že si doplním staršie rozšírenia, ale na to aby som sa k nim dostal potrebujem totalne zbytočný a hlavne cenovo prepálený pladge s rozšírením, ktoré absolútne nechcem. Nevadí som rád ked mi občas KS ušetrí peniaze 🙂

19.10.2022 16:36:49

In addition, we will do everything we can to take care of VAT charges for EU and UK backers. While it is possible a situation could arise that would force our plans to change, we will explore every possible avenue to keep costs as low as possible for you.

Buď je to včetně daně nebo není…nechápu tyto kličky. 

 

20.10.2022 07:10:52

Když budou mít peníze, tak DPH vyřeší, když ne, budeš platit ty:-)

20.10.2022 10:59:42

Celkovo je ale kampaň dosť neuspešná. Rozhodne očakávali viac peñazí.

20.10.2022 11:32:06

@DeskoFanatik Půlka lidí je v tom za dolar a ani se jim nedivím. Investigator za 135 se 14 scénáři a 200 ks plastu, tak pokud k tomu nebude DPH tak s poštovným pěkná cena, ale DPH bude protože nevyberou dost. Nová expanze s upgrade kitem za 124 dolarů se 7 scénáři, 8 olbřími figurkami a nějakým pajšlem, to fakt přepískli. Podle mně měli udělat v té nové expanzi něco jiného než kutululu, třeba mimozemšťany nebo zombíky :D. Dovedu si předtavit, že by si raději někdo místo toho vzal Faces of sphere + Dagona + Oracle. 

20.10.2022 19:27:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Je tu někdo, kdo bude něco brát? Kamarád by chtěl několik doplňků (má první edici), ale nechce sám řešit poštovné. Případně SZ prosím.

31.10.2022 22:58:49

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Nightvault
Warhammer Underworlds - Nightvault
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas