Dawn of Madness

Dawn of Madness je hororová kooperativní hra pro 1-4 hráčů řízená příběhem.

Při pledge 139$ během prvních 24 hodin je zdarma Watchers expansion box.

https://www.kickstarter.com/projects/diemensiongames/dawn-of-madness
19.11.2019 18:29:25

Hm
Doruceni v rijnu 2021...aspon si na nic nehraji. Ale nerikam, ze celokový feal a ty figurky nevypadaji pekne :-)

19.11.2019 18:48:49 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Uf...hodně textu, hodně obsahu...až se toho spíše bojím, že to bude další super mega velká bedna, kterou budu na stůl skládat hodinu před každou hrou :-/

Ale rozhodně zaujalo a zatím jsme tam hodil pledge pro ten bonus, než se rozhodnu.

19.11.2019 21:01:05

:)
velmi slušný obsah, přes 1000 karet taky slušný

29.11.2019 11:15:54

.
Je tam toho opravdu požehnaně. A herně to vypadá jako hrozná slátanina.
---
Autor hry Velryby ničí svět

1.12.2019 22:39:53

...

Měl někdo sílu pročíst pravidla a učinit z toho nějaké závěry?

2.12.2019 12:20:32

...
My čekáme na gameplay, a až pak uděláme verdikt.
Ale mně osobně se to líbí hodně.

3.12.2019 16:21:46

Názory

Ahoj nějaké čerstvější názory na hru. Mimo hru se mi líbí, že nutně netlačí plast.

13.12.2019 23:48:14

Hoj, koukám na to že lze stále late pledge, když do toho vlezu, tak mi to nabízí povinně figurkový peldge, ale když sjedu dolů do extras, tak Extra Core Box (With Unlocked Goals) za 79 dolarů a normálně měn to pustí až k placení kartou poštovné za krabici je 18 dolarů, bez toho aniž bych tam přidával ten základní pledge. Kdybych tam dal krabici s figurkovou verzí tak to hlásí poštovné obtížně zkousnutelných 60 dolarů+139. Při přidávání více krabic úspora na poštovném činí nula.

Nějaké postřehy k tomu? Stojí to za to?

EDIT: Připadá mi, že se stále tak nějak neví jak se hra vlastně hraje.

 

EDIT 2: Z chatu aktuálně, mělo by být playthrough video

14.8.2021 00:20:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Odpovím si sám, poslední update

So, we are currently projecting that we will deliver your games in October 2022. 

One thing that is weighing on me is getting a new demo of the game out there so that you can see what all the changes have wrought and how the game plays. That's very important to Roger and the team, too. It'll be a bit tough until we get the finalized game board, but please know it's something we're actively working to do for you so you can better visualize how the game works without having to parse the gameplay together based on my updates. 

Until we're able to do that, though, I'll keep feeding you gameplay details in these updates and hope you can at least get a rough idea until you see it for yourselves.

Pledge manager je stále otevřený, doporučuji sledovat, v nejhorším budete mít hru za rok namísto za tři. Bez toho videa bych to nebackoval, co jsem posbíral jinde, tak hru výrazně překopali.

7.9.2021 11:53:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Bump.

Cena se sice zatím nehnula, ale hra tedy zrovna také moc ne.

https://www.kickstarter.com/projects/diemensiongames/dawn-of-madness/posts/3487756

4.5.2022 20:45:55

https://youtu.be/wq5O2uKfl_A

ukázka hry a.jistý si nejsem…..knížka bude vpohodě..ten borec co to prezentuje se sám chvílemi v tom ztrácí..přijde mi to jako eldritch horror s knížkou+to ve mně evokuje arkham horror poslední edici, kdy asi budete muset řešit ta monstra..prostě asi nasázíte na do chlívečků u své postavy barevné kostky a pak polezete na testy, u kterých máte díky kostkám na své postavě v příslušném chlívku větší šanci jej složit..co na to říkáte?

 

22.10.2022 14:20:15

@czechImenhotep vydržel jsem 4 minuty pak jsme to musel vypnout….to teda byla otřesná prezentace a být těma lidma už bych odešel, když sám vývojář ani neví jak se hra hraje :)

23.10.2022 18:52:43

Vybíráme z Bazaru

Kinghill CZ s deluxe komponenty, nerozbalané
Kinghill CZ s deluxe komponenty, nerozbalané
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas