Bestiary of Sigillum

Ahoj, 

hra vypadá poměrně zajímavě, https://gamefound.com/projects/crowd-games/bestiary-of-sigillum-collectors-edition#/section/what-you-get-basic-reward-14670

Pokud by měl někdo zájem dejte vědět, mají tam i dvě kopie a ušetřilo by se na poštovném. Budu brát určitě 1x.


Pavel

17.11.2022 15:17:36

Aktuálně změnili běh kampaně a všechny doplňky, které se měly teprve odemknout, učinili součástí základního rozšířeného vydání!

Hra mi přijde dost povedená. Vzdáleně mi připomíná graficky i absencí náhody českou deskovku DORN, býť jinak se jedná o zcela odlišné hry. Půjde o zajímavou dvojkovku s jednoduchými pravidly, ale s velkou znovuhratelností a taktickou hloubkou. Cena je fajn a líbí se mi jejich postoj, že do hry nervou samoúčelně figurky.

Snad se kampaň vydaří. Zatím to vypadá, že nemají dostatečné PR.

21.11.2022 19:17:21

Mně přijed, že tou restrukturalizací ten Lord of Sigillum úplně zabili - připlatit si půlku ceny základu za pár modulů do plné hry mi nedává moc smysl. 

22.11.2022 00:12:32

@UmmA Je to tak asi jako s každým rozšířením základní hry. Zpravidla základní hra obsahuje nejvíce herních komponent. Navazující doplňky a rozšíření pak obsahují méně komponent než základní hra a při přepočtu bývají již dražší. Myslím, že je to poměrně běžný jev :-).

22.11.2022 09:47:21

@inconstantia Samozřejmě, má to dobré důvody (např. velikost nákladu). Ale záleží na míře. Kdyby v té expanzi bylo třeba 8 hrdinů (ze základu by vzali 7) místo jednoho, dávalo by mi to větší smysl. Takto mi přijde, že ten vyšší pledge je jen pro velké nadšence a na retail verzi si člověk může počkat (a o moc nepřijde). Moc si myslím nepomohli.

22.11.2022 13:46:43

@UmmA Tak už si na retail verzi není možné počkat. Právě omezili distribuci hry jen na gamefound. Rozumím tomu, že jsou tlačeni tím, že se jim nepodařilo kampaň rozjet…

22.11.2022 14:34:22

Hoj, trošku se ztrácím, kde to vidíte? Já tam vidím pořád jeden jediný addon a to je ten gamemat nic jiného plus za 45USD to CE zákaldní hry…. 

22.11.2022 17:55:52

No, jediné, co se dá teď podpořit je ta collector's edice, retail edice už není možná a těch 5 lidí, co ji mělo, budou zdarma upgradováni na collector's. Musím říct, že nepůsobi úplně kompetentně.

23.11.2022 16:50:29

@UmmA já backnul jejich předchozí hru a ta už je z velké části hotová, kampan proběhla korektně, nemají ani nijak velké zpoždění a brzo by měli posílat, jednalo se o city of the great machines

23.11.2022 18:00:07

Vidíš, to jsem si neuvědomil, že je stejná firma. Po té hře jsem pokukoval, kampaň mi přišla dobrá. Tady mi ale přijde, že ten potenciál spíš promarnili, lepší by byl restart. 

23.11.2022 20:26:01

Souhlasím, vypadá to, že to blbě uchopili, No dám vědět jak to přijde, mě ten nápad u toho city fakt nadchla jsem rád, že jsem do toho šel :)

23.11.2022 23:14:21

Jedna věc je potenciál hry, druhá věc je, jak jsou schopni jej propagovat a prodat. Hra mi přijde zajímavá a podpořil jsem ji, i když je otázka, zda dosáhnou požadované částky. 

Úplně nevidím, kde udělali chybu. Přijde mi, že mají malou publicitu a že jsou nuceni reagovat na vývoj kampaně.

24.11.2022 10:35:18

No oni nabackovali půlku a možná pomaleji než chtěli, ale za poslední dva dny mi přišlo, že to nikdo nový nebacknul, takže to úplně zamrzlo.

24.11.2022 17:22:39

Aktuálně je kampaň zrušená tvůrci hry. Snad bude restartovaná.

29.11.2022 15:35:06

Vybíráme z Bazaru

Pan Am
Pan Am
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas